Kontakt

Genom åren har ett starkt nätverk av underentreprenörer byggts upp. Detta innebär en komplett verksamhet med gedigen kunskap och bred erfarenhet.

Telefon

08-447 40 20

Förfrågningar

info@fidiorbygg.se

Kontor

Flygfältsgatan 16

128 30 Skarpnäck

Mia Sandberg

VD/Projektchef
mia@fidiorbygg.se

David Libassi

Arbetschef/Projektchef
david@fidiorbygg.se

Bosse Andersson

Projektchef
bosse@fidiorbygg.se

Arne Larsson

Projektledare
arne@fidiorbygg.se

Charlie Nilsson

Projektchef
charlie@fidiorbygg.se

Martin Röstberg

Projektledare
martin@fidiorbygg.se

Mathias Redig

Inköp/Kalkyl
mathias@fidiorbygg.se

Susanne Wiklund

Ekonomiansvarig
ekonomi@fidiorbygg.se

Byggfirma med spetskompetens